Kontakt

TELVINET Sp. z o.o. Podwale 62 A
50-010 Wrocław
71 341 48 10
biuro@telvinet.pl

 
Nieszablonowe Strony Internetowe Telvinet

Jak często należy odświeżać grafikę strony internetowej?

Strona internetowa jest dla firmy inwestycją. Dobry projekt graficzny, bezpieczne oprogramowanie i odpowiednio zaplanowanie dalsze działania, to gwarancja konkurencyjności w Internecie.

Jak wiadomo, oprogramowanie strony internetowej wymaga regularnych aktualizacji, a co z grafiką strony? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż każda strona jest inna. Wiadomo jednak, że dynamika branży internetowej wymusza pewne zmiany.

Konieczne zmiany

Zmiany, za którymi Twoja strona internetowa musi nadążyć, to:
- zgodność z najnowszymi wersjami przeglądarek internetowych
- dostosowanie do dominujących na rynku rozdzielczości.

Strona internetowa powinna być dostosowana do wykorzystywanych przez użytkowników przeglądarek internetowych. W momencie, gdy na rynku pojawia się nowa wersja przeglądarki lub zupełnie nowa, wówczas należy sprawdzić zgodność z nimi naszej strony. Z kolei szerokość strony internetowej powinna być dostosowana do najczęściej wykorzystywanych przez użytkowników ustawień monitora. Aktualnie obowiązujący standard to 1024 piksele.

Użyteczność

Oczywiście głównym celem strony internetowej jest to, aby jej użytkownik stał się klientem firmy. Dlatego tak istotna jest funkcjonalność i przyjazność serwisu. Warto jest śledzić najnowsze rozwiązania, aby maksymalnie ułatwić użytkownikom poruszanie się po stronie www oraz korzystanie z jej zasobów.

Aby poprawić czytelność strony, warto również co pewien czas na nowo uporządkować strukturę zasobów serwisu. Dodawana na bieżąco treść może po pewnym czasie wymknąć się, zaplanowanej na początku, logice strony.

Trendy w Internecie

W Internecie również możemy mówić o czymś takim jak moda. Moda na określony układ strony, stałe elementy, styl graficzny. Znacznie łatwiej jest korzystać z zasobów strony, kiedy jesteśmy w stanie przewidzieć, gdzie znajdują się pewne stałe jej elementy. Decydując się na zupełną innowacyjność, trzeba dołożyć bardzo dużych starań, aby strona była przejrzysta i intuicyjna. Niewątpliwie warto jest śledzić to, co się dzieje aktualnie na rynku, zwłaszcza u konkurencji...

Nasza rada

Każda strona wymaga odświeżenia po kilku latach. Nawet drobne poprawki kosmetyczne w grafice i dodanie nowych funkcji sprawią wrażenie nowoczesności i aktualności serwisu. O stronę internetową trzeba po prostu dbać – dotyczy to nie tylko opieki technicznej i aktualizacji, lecz także jej szaty graficznej i funkcjonalności.

Zapytaj o Cenę

Zainteresowała Cię nasza OFERTA?
Skorzystaj z formularza i poznaj szczegóły.