Kontakt

TELVINET Sp. z o.o. Podwale 62 A
50-010 Wrocław
71 341 48 10
biuro@telvinet.pl

 
Nieszablonowe Strony Internetowe Telvinet

Jak NIE NALEŻY współpracować z firmą projektującą stronę www

Firma wykonująca stronę internetową została wybrana. Mogły zaważyć różne kryteria – cena, portfolio, sposób sformułowania oferty. Tak czy inaczej, fakt podpisania umowy powinien świadczyć o pełnym zaufaniu do firmy.

Jako studio działające od wielu lat mamy olbrzymie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu serwisów www, a tym samym w kontaktach z Klientami. Dlatego doskonale wiemy, jak wzajemna współpraca wpływa na efekt końcowy naszych starań.

Stąd też nasze rady dla Państwa – czego unikać, a na czym się skoncentrować podczas projektowania i wdrażania serwisu firmowego.

 

Co z pewnością nam nie pomaga?

Brak jasno wytyczonych celów strony internetowej
Projekt graficzny serwisu to również wynik wcześniejszych analiz, prognoz i planów. To, do czego strona ma służyć, jakie cele ma realizować i do kogo trafiać, powinno być dokładnie przemyślane, opracowane i skonsultowane w firmie. Bez tych materiałów z pewnością nie jest nam łatwo pracować nad projektem. Dlatego pomagamy podczas tego wstępnego etapu, aby wspólnie nakreślić przyszły kształt serwisu, a tym samym uniknąć „nagłych zwrotów akcji” w postaci zmiany koncepcji w trakcie prac.

Brak wyznaczonej osoby decyzyjnej do kontaktu z firmą projektującą
Każdy nasz Klient od samego początku współpracy ma przydzielonego opiekuna. Jest to osoba, która doradza, pośredniczy w kontakcie z działem produkcji, nadzoruje etapy prac i odpowiada na prawie każde pytanie. Aby w pełni sprawnie przebiegała komunikacja, takiej jednej upoważnionej osoby potrzebujemy również po drugiej stronie. Dzięki temu wiemy, z kim się kontaktować i od kogo możemy uzyskać wszystkie potrzebne do projektu materiały oraz informacje. To naprawdę pomaga i przyspiesza prace nad serwisem.

Opóźnienia wywołują opóźnienia
Przeanalizowaliśmy dokładnie, co najczęściej powoduje wydłużenie prac nad stroną internetową. Okazało się, że głównym powodem są opóźnienia w dostarczaniu materiałów i informacji potrzebnych do poszczególnych etapów prac. Czekając na potrzebne materiały lub akceptacje, niestety, musimy wstrzymać całość prac.

Zapytaj o Cenę

Zainteresowała Cię nasza OFERTA?
Skorzystaj z formularza i poznaj szczegóły.