Kontakt

TELVINET Sp. z o.o. Podwale 62 A
50-010 Wrocław
71 341 48 10
biuro@telvinet.pl

 
Nieszablonowe Strony Internetowe Telvinet

Dlaczego profesjonalne studio WebDesign?

Przed firmą, która chce stworzyć lub przebudować stronę internetową, pojawia się szeroki wybór ofert mniejszych lub większych firm, freelancerów, znajomych, którzy chcą skompletować portfolio, czy też dorabiających sobie utalentowanych studentów. Ofert zbudowania i utrzymania strony internetowej jest więc mnóstwo. Jak w tym wszystkim wybrać najlepsze rozwiązanie?

Student zrobi to taniej...
Kiedy przedstawiamy ofertę cenową, zdarza się nam usłyszeć, że „przecież student zrobi to taniej, a ponadto jest mnóstwo zupełnie darmowych szablonów”. Po co więc płacić duże pieniądze profesjonalnej firmie? Przewaga profesjonalnej firmy projektującej strony internetowe nad tańszymi rozwiązaniami ujawnia się w kilku zasadniczych płaszczyznach:

  • Po pierwsze bezpieczeństwo

Często firmy nie zdają sobie sprawy z odpowiedzialności, jaka na nich ciąży w związku z bezpieczeństwem strony internetowej. To właściciel strony internetowej odpowiedzialny jest za dane osobowe gromadzone w jej zasobach, ewentualne włamania, błędy w oprogramowaniu czy nie dość zabezpieczony dostęp do FTP i kont pocztowych. Skutki takich zaniedbań mogą być dla firmy bardzo groźne, dlatego tak ważne jest, aby strona po zaprojektowaniu, zakodowaniu i opublikowaniu miała stałą opiekę techniczną. Zdając sobie sprawę z tych czynników, produkujemy strony maksymalnie bezpieczne i pełnimy nad nimi pełny nadzór techniczny przez cały okres współpracy. W praktyce oznacza to cykliczne aktualizacje oprogramowania, błyskawiczne reakcje na pojawiające się ewentualne zagrożenia oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z naszym Centrum Pomocy.

  • Oryginalna grafika strony

Obecnie strona WWW nie jest już jedynie prezentacją oferty firmy. Spełnia teraz wiele innych ważnych funkcji: przede wszystkim jest płaszczyzną budowania i podtrzymywania relacji z klientem oraz środkiem budowania wizerunku firmy. Dlatego projekt dobrej strony internetowej to oryginalna, estetyczna i dobrana do tematyki grafika, przejrzysta architektura, nowoczesne narzędzia i rozwiązania. Pamiętając o tym, przed przystąpieniem do każdego projektu dokonujemy szczegółowej analizy potrzeb firmy, oczekiwań wobec strony WWW, rozpoznajemy sytuację w branży i zbieramy potrzebne materiały. 

  • Gwarancja jakości

Działamy na rynku od wielu lat i oprócz olbrzymiego doświadczenia i wiedzy dajemy naszym klientom coś, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważne – ciągłość świadczonych usług oraz stałe, pełne wsparcie techniczne. Wyprodukowanie strony internetowej to dopiero początek prac nad serwisem firmy. Zaniedbując kolejne etapy, takie jak aktualizacje oprogramowania, serwis techniczny, modernizacje strony, optymalizacja i promocja, firma może stracić kapitał włożony w samo uruchomienie serwisu. Dlatego tak ważne jest, przy wyborze projektanta strony internetowej, wybranie wiarygodnego i stałego partnera.

Zapytaj o Cenę

Zainteresowała Cię nasza OFERTA?
Skorzystaj z formularza i poznaj szczegóły.