Kontakt

TELVINET Sp. z o.o. Podwale 62 A
50-010 Wrocław
71 341 48 10
biuro@telvinet.pl

 
Nieszablonowe Strony Internetowe Telvinet

BLOG Firmowy Studio WebDesign Telvinet

Teksty na zamówienie

Z przyjemnością informujemy wszystkich aktualnych oraz potencjalnych klientów o wprowadzeniu do oferty firmy Telvinet nowej usługi. Od maja 2014 istnieje możliwość zamawiania autorskich tekstów na strony internetowe.

Zalety systemów CMS

Aktualnie na rynku usług internetowych coraz częściej w budowie serwisów WWW stosowane są systemy CMS. Oferowane są bardzo różne rodzaje systemów, jednak wszystkie wymagają nadzoru, serwisowania i aktualizacji po to, aby uzyskać maksymalnie korzystne efekty zarówno w pozycjonowaniu w Google, jak też w postrzeganiu firmy przez potencjalnych klientów.

Zmiany w Allegro

Od września największy polski internetowy serwis aukcyjny Allegro wprowadza wiele zmian, które zdaniem właścicieli mają usprawnić oraz ułatwić użytkownikom robienie zakupów.

Jak NIE NALEŻY współpracować z firmą projektującą stronę www

Jako studio działające od wielu lat, mamy olbrzymie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu serwisów www, a tym samym w kontakcie z Klientami. Dlatego doskonale wiemy, jak wzajemna współpraca wpływa na efekt końcowy naszych starań.

Stąd też nasze rady dla Państwa - czego unikać, a na czym się skoncentrować podczas projektowania i wdrażania serwisu firmowego.

Jak często należy odświeżać grafikę strony internetowej?

Strona internetowa jest inwestycją dla firmy. Dobry projekt graficzny, bezpieczne oprogramowanie
i odpowiednio zaplanowanie dalsze działania, to gwarancja konkurencyjności w Internecie.

Jak wiadomo, oprogramowanie strony internetowej wymaga regularnych aktualizacji, a co z grafiką strony? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż każda strona jest inna. Wiadomo jednak, że dynamika branży internetowej wymusza pewne zmiany.

Strona naszego Klienta laureatem konkursu

Z przyjemnością informujemy, że jedna z obsługiwanych przez nas stron internetowych została laureatem w konkursie „Polski Internet” w kategorii Budownictwo. Strona nagrodzona, to afj.com.pl, a jej właścicielem jest firma AFJ Sp. z o.o.

Zapytaj o Cenę

Zainteresowała Cię nasza OFERTA?
Skorzystaj z formularza i poznaj szczegóły.