Kontakt

TELVINET Sp. z o.o. Podwale 62 A
50-010 Wrocław
71 341 48 10
biuro@telvinet.pl

 
Nieszablonowe Strony Internetowe Telvinet

W jaki sposób pracujemy?

Naszym wspólnym celem jest sukces strony internetowej naszego Klienta. Jesteśmy dumni, widząc jego zadowolenie, a prawdziwą radość sprawia nam plasowanie się naszych produkcji na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwarek internetowych. To też nasz sukces. Dlatego, tworząc strony internetowe, patrzymy dużo dalej niż nasza konkurencja.

Główne etapy prac nad stroną WWW:

1. Rozpoznanie potrzeb, szczegółowa analiza
Prace nad projektem rozpoczynamy od dokładnego rozpoznania potrzeb Klienta, planów firmy, wizji i wytyczonych celów. W analizie bierzemy pod uwagę profil działalności firmy, segment rynku, w którym się porusza oraz grupę docelowych odbiorców i ich preferencje.

2. Zebranie materiałów informacyjnych i reklamowych
Kolejnym etapem jest zebranie wszystkich potrzebnych do projektu informacji i publikacji firmy. Gromadzimy dostępne materiały reklamowe, katalogi, foldery, zdjęcia, pliki graficzne i referencje.

3. Wybranie optymalnego rozwiązania, projekt
Przydzielony zespół, na podstawie danych zgromadzonych w pierwszych etapach, tworzy wstępny zarys projektu oraz wytyczne dla grafików i programistów aplikacji. Powstaje projekt graficzny serwisu internetowego.

4. Akceptacja, kodowanie i testowanie
Po zaakceptowaniu projektu graficznego następuje jego kodowanie. Zakodowany serwis WWW jest sprawdzany w poszczególnych przeglądarkach i połączeniach internetowych w zakresie szybkości działania i czytelności.

5. Publikacja serwisu WWW
Po zakodowaniu, przeprowadzeniu testów i szkoleniu nanoszone są ostanie poprawki. Zaakceptowany serwis zostaje wdrożony pod wskazaną domeną i gotowy do wypełniania.

Mając świadomość tego, ile pracy należy włożyć, aby strona internetowa odniosła sukces, staramy się kompleksowo Państwa wspierać. W zakresie naszych usług znajdują się m.in. hosting, domeny, pozycjonowanie, budowa aplikacji dedykowanych. Przez cały okres trwania umowy zespół Telvinet sprawuje stałą, pełną opiekę techniczną nad zastosowanym oprogramowaniem.

Zapytaj o Cenę

Zainteresowała Cię nasza OFERTA?
Skorzystaj z formularza i poznaj szczegóły.